گزارش برگزاری مراسم اول ماه مه در تورنتو کانادا

در پی فراخوان کمیته برگزاری مراسم اول ماه مه روز جهانی طبقه کارگر در شهر تورنتو کانادا، شامگاه دوم ماه مه مراسمی با حضور اعضاء دوستان و هواداران احزاب چپ و کمونیست ایرانی و عراق در این شهر برگزار گردید.

فراخوان مذکور از سوی کمیته برگزاری اول ماه مه که به نمایندگی از 6 حزب و جریان چپ و کمونیست از جمله واحد کانادای تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران مسئولیت برگزاری این جشن را بر عهده داشتند، صادر گردیده بود. مراسم مذکور با اعلام بخش های مختلف آن از سوی مجری برنامه رفیق بهزاد محمدی آغاز گردید. پخش سرود انترناسیونال، سرود همبستگی جهانی طبقه کارگر و یک دقیقه سکوت به یاد تمامی جانباختگان راه رهایی بشر و کمونیسم به مراسم رسمیت بخشید. در ادامه پیام فعالین کارگری در بند رژیم اسلامی که با تصاویری از شرایط اسف بار طبقه کارگر در ایران و نتایج سیاست های سرمایه داری جهانی بر جامعه بشری هماهنگ شده بود تقدیم حضار گردید. سپس نمایندگان احزاب حاضر در مراسم به سخنرانی پرداختند. اطلاعیه کمیته مرکزی حزب کمونیست ایران به مناسبت اول ماه مه سال 1394 برابر با 2015 میلادی توسط رفیق شاهین خلیلی قرائت گردید. مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در شهر تورنتو کانادا پس از سپری شدن چندین ساعت در میان شور و شادی حاضران به پایان رسید.
لازم به ذکر است روز اول ماه مه نیز تظاهرات بزرگی با شرکت چند هزار تن در مرکز شهر تورنتو بدین مناسبت برپا شده بود که رفقای تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست ایران واحد کانادا نیز با حمل پلاکارد و پرچمهای سرخ و تصاویر فعالین کارگری دربند رژیم در آن شرکت کرده بودند.
تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران ـ کانادا

این نوشته در گزارش برگزاری مراسم اول ماه مه در تورنتو کانادا ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s