گرامی باد اول ماه مه روز نمایش همبستگی جهانی طبقه کارگر!

Ata Kholghiعطا خلقی: اول ماه مه، روز یادآوری اتحاد و همبستگی و رزم متشکل طبقه کارگر جهانی، روز نمایش و قدرت نمایی و حق خواهی میلیاردها انسان هم سرنوشتی است که توسط سرمایه و اربابان سرمایه، استثمار و تحقیر می شوند!اول ماه مه، تنها روز یادآوری و گرامیداشت یک نقطه عطف تاریخی و روز برپایی یک جشن معمولی کارگری، نیست.

اول ماه مه، در عین حال، روز ارزیابی سالانه طبقه کارگر جهانی از میزان آمادگی خود برای تداوم نبرد طبقاتیش و روز اعلام شایستگی اش برای خلع ید از سرمایه جهانی و به زیر کشیدن آن و رهایی قطعی و نهایی بشریت است!

اول ماه مه، روزی است که در آن باید فریاد همبستگی طبقاتی همه کارگران دنیا درهم درآمیزد و در هر گوشه ای از دنیا با طنین شعار: کارگران جهان متحد شوید! رعشه بر اندام اربابان سرمایه انداخته شود و کارگران کیفرخواست مشترک جهانی خود را علیه سرمایه و سیستم جهانی اش اعلام دارند.

اول ماه مه روز طرح کلیه مطالبات سیاسی و اقتصادی کارگران و کل اقشار تهیدست جامعه است. روز اعتراض به جنگ و اشغال، روز اعتراض به اشکال تروریسم دولتی و غیردولتی، روز اعتراض به فاشیسم و نژادپرستی و ارتجاع، روز اعتراض به اعدام و شکنجه و وجود زندانی سیاسی، روز اعتراض به هر شکل از سانسور، روز اعتراض به مافیای ترافیک مواد مخدر و تجارت سکس، روز اعتراض به تخریب محیط زیست و روز اعتراض به خیلی چیزهای دیگر و روز مطالبه همه حقوق سیاسی و اقتصادی کل آحاد جامعه است!
زنده باد اول ماه مه!
۲۹ اپریل ۲۰۱۵

این نوشته در عطا خلقی ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s