اول ماە مە روز ما کارگران است

mfمظفر فلاحی : رفقای کارگر! نظام حامی سرمایه در ایران، تعداد زیادی از رهبران و از پرچم داران دفاع از اول ماه مه، روز جهانی کارگر و رادیکاليسم را به بند کشیده است تا به خیال خود جنبش اول ماه مه را مهار کند.

در اول ما مه امسال با شعار آزادی رهبران کارگری و آزادی حق ايجاد و برپايى تشکل ها ى مستقل كارگرى، مراسم هاى اول مه را به روز قدرت نمائی طبقاتی متحد و متشکل کارگران در مقابل دولت سرمايه و کل طبقه سرمايه داری تبديل كنيم. اكنون كه همه توجه ها در دنيا به سمت ايران جلب شده است در چنین موقعیتی باید نشان دهيم كه ما كارگران سرنوشت جامعه را رقم می زنيم. دولت و سرمایه داران تلاش می كنند تا با به بند کشیدن رهبران ما و مجوز ندادن ها و با ممانعت ها در مقابل صف آرايی ما كارگران بايستند٬ اما ما كارگران و سازماندهنده گان اول ماه مه منتظر مجوز نمی مانيم و با اتکا به نیروی مستقل و اتحاد خودمان، روز همبستگی جهانی مان با شعار آزدی رهبران کارگری، آزادی مراسم مستقل و غیردولتی اول ماه مه و آزادی حق تشکل مستقل و اعتصاب برپا می کنيم و با شعارها و پلاكاردهای سرخ خود كه شعار کارگران جهان متحد شوید، زنده باد انترناسیونالیسم پرولتری و نام واحدهای کارگری مان را بر آن نوشته ایم٬ دست در دست هم و همراه با خانواده هایمان در خیابان ها راهپیمایی می کنیم.
اول ماه مه روز ما كارگران است. در این روز اعلام خواهيم كرد كه ما در مقابل هرگونه تفرقه و تبعيض بر اساس جنسيت٬ قوميت٬ مليت و غيره خواهيم ايستاد. ما يك طبقه جهانی هستيم. ما سازندگان نیازهای واقعی بشریت هستیم؛ خود ما نیز بهتر از هر کس می تواینم به عنوان یک طبقه، جوامع بشری را اداره کنیم.
گرامی باد اول مه، روز همبستگی بین المللی کارگران
مظفر فلاحی
٤ ارديبهشت١٣٩٤

 

این نوشته در مظفر فلاحی ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s